Микс коктел

Микс коктел

Состав
71.
0
%
Печена соја
28.
0
%
Мешавина од лупени и печени семки (сончоглед и тиква)
Нутритивна вредност

за 100 g:

Енергетска вредност

2006 kJ / 480 kcal

Масти

28.1 g

Јаглени хидрати

27 g

Диететски влакна

7.24 g

Протеини

32.6 g

Упатство за подготовка

Производот е подготвен за употреба.

Дознај повеќе